PROJEKT "S KNÍŽKOU PO CELÝ ROK"

O PROJEKTU:
 Žáci naší školy se již podruhé zúčastnili projektu "S knížkou po celý rok". Projekt organizovala Městská knihovna v Přerově. Je zaměřen na představení polské literární tvorby pro mládež českým dětem a české literární tvorby polským dětem. Letošní zaměření projektu bylo na poznání pověstí našich polských sousedů. Hlavní náplní je výtvarná soutěž " S knížkou po celý rok - pověsti našich sousedů. Soutěž byla určena žákům 1. až 5. tříd.
  2011/2012:

- setkání oceněných českých a polských účastníků projektu v Polsku - 14.09. - 15.09.2011

2010/2011:
25. května 2011 se uskutečnilo setkání oceněných českých a polských účastníků projektu na hradě Helfštýně - tady se můžete podívat na fotky.Součástí setkání byly soutěže, vystoupení šermířů a prohlídka hradu. Z výtvarných prací bude sestaven Obrázkový kalendář na rok 2011.
Z naší školy získali hlavní cenu tito žáci: Karolína Bucheňová 3.A, Ondřej Hanák 3.A, Žaneta Hnilicová 3.A, Filip Voženílek 4.A, Tomáš Vymětal 3.D
Další ocenění byli: Daniel Frank 3.A, Pamela Navrátilová 2.B, Klára Kývalová 4.B

- setkání oceněných českých a polských účastníků projektu na hradě Helfštýně - 25.05.2011