ZÍSKANÁ OCENĚNÍ ŠKOLY:
  CERTIFIKÁT o účasti v mezinárodním programu "LES VE ŠKOLE"

 


 

 

Získali jsme certifikát o zapojení školy do mezinárodního programu "Les ve škole" ve školním roce 2015/16.

 

 

 
  CERTIFIKÁT o účasti v mezinárodním projektu "EKOŠKOLA"

 


 

 

Získali jsme další certifikát o účasti naší školy v mezinárodním projektu "EKOŠKOLA" ve školním roce 2015/16.

 

 
STATUS "ZELENÁ ŠKOLA OLOMOUCKÉHO KRAJE"

 


 

Obhájili  a získali jsme pro naši školu titul Zelená škola Olomouckého kraje. Tento titul může naše škola používat do června 2016.
Jsme rádi, že se naše dlouhodobá koncepce environmentální výchovy společně s dalšími aktivitami stala již nedílnou součástí každodenního života školy.

V letošním školním roce se škola stala mezinárodním koordinátorem projektu Erasmus+: Comenius. Pokud chcete o projektu vědět více, podívejte se na náš projektový web:
 

 

 

 
Plaketa a certifikace PŘÍRODNÍ ZAHRADY

 


 
  Jde  o velmi významné ocenění pro naši školu za postupnou obnovu školní zahrady prostřednictvím  realizace grantových programů a následné využití zahrady pro výuku environmentální výchovy. Naše škola se tedy může pochlubit jedinou školní Přírodní certifikovanou přírodní zahradou v Olomouckém kraji. Velkou zvláštností je, že zahrada získala certifikaci i když je umístěna v sídlištní panelové zástavbě.I v našem městě můžete najít místo, kde je příroda v rovnováze s aktivitami člověka (v našem případě dětí naší školy). Plaketu si můžete prohlédnout zde. Další podrobnosti a certifikát najdete tady.

 

 
STATUS "ZELENÁ ŠKOLA OLOMOUCKÉHO KRAJE za školní rok 2012/13"

 


  Naše škola se jubilejně popáté zúčastnila soutěže vyhlášené Krajským úřadem Olomouckého kraje o status Zelené školy. Na základě komplexní environmentální výchovy, kterou naše škola dlouhodobě realizuje, se nám podařilo získat status Zelené školy Olomouckého kraje za rok 2012/2013 spolu s finančním darem pro podporu realizace školní ekologické výchovy.
JSME JEDINÁ ŠKOLA V OLOMOUCKÉM KRAJI, KTERÁ TOTO OCENĚNÍ ZÍSKALA JIŽ POPÁTÉ ZA SEBOU!

 

 
STATUS "ZELENÁ ŠKOLA OLOMOUCKÉHO KRAJE za školní rok 2011/12"

 


  Naše škola se už počtvrté zúčastnila soutěže vyhlášené Krajským úřadem Olomouckého kraje o status Zelené školy. Na základě komplexní environmentální výchovy, kterou naše škola dlouhodobě realizuje, se nám podařilo získat status Zelené školy Olomouckého kraje za rok 2011/2012, spolu s finančním darem pro podporu realizace školní ekologické výchovy.

 

 
   Mezinárodní titul "EKOŠKOLA"

 

 

 
Získali jsme mezinárodní titul "EKOŠKOLA".
   CERTIFIKÁT o účasti v mezinárodním projektu "EKOŠKOLA"

 

  Získali jsme certifikát o účasti naší školy v mezinárodním projektu "EKOŠKOLA"

 

 
   STATUS "ZELENÁ ŠKOLA OLOMOUCKÉHO KRAJE za školní rok 2010/11"

 


  Naše škola se i potřetí zúčastnila soutěže vyhlášené Krajským úřadem Olomouckého kraje o status Zelené školy. Na základě komplexní environmentální výchovy, kterou naše škola dlouhodobě realizuje, se nám podařilo získat status Zelené školy Olomouckého kraje za rok 2010/2011, spolu s finančním darem pro podporu realizace školní ekologické výchovy.

 

 
  CERTIFIKÁT "ŠKOLA PRO UDRŽITELNÝ ŽIVOT"

 

  Získali jsme certifikát o zapojení školy do sítě Škol pro udržitelný život.

 

 
   STATUS "ZELENÁ ŠKOLA OLOMOUCKÉHO KRAJE za školní rok 2009/10"

 


  Naše škola se již podruhé zúčastnila soutěže vyhlášené Krajským úřadem Olomouckého kraje o status Zelené školy. Do této soutěže se zapojilo 23 základních škol a odbornou porotou byly vybrány a oceněny 2 základní školy v rámci Olomouckého kraje. Na základě komplexní environmentální výchovy, kterou naše škola dlouhodobě realizuje, se nám podařilo získat status Zelené školy Olomouckého kraje za rok 2009/2010, spolu s finančním darem pro podporu realizace školní ekologické výchovy. Tady si můžete prohlédnou výsledky soutěže i s bodovým ohodnocení všech zúčastněných škol.

K ocenění jsme získali finanční dotaci 10 000,- Kč, která byla použita k nákupu travního semene pro školní ekologickou zahradu.

 

 
  3. místo ve sběru monočlánků a bateriíí ve šk. roce 2009/10

 

   
   CERTIFIKÁT Partnerská škola Nakladatelství FRAUS
   
   STATUS "ZELENÁ ŠKOLA OLOMOUCKÉHO KRAJE za školní rok 2008/09"
Naše škola se zúčastnila soutěže vyhlášené Krajským úřadem Olomouckého kraje o status Zelené školy. Do této soutěže se zapojilo 23 základních škol a odbornou porotou byly vybrány a oceněny 2 základní školy v rámci Olomouckého kraje. Na základě komplexní environmentální výchovy, kterou naše škola dlouhodobě realizuje, se nám podařilo získat status Zelené školy Olomouckého kraje za rok 2008/2009, spolu s finančním darem pro podporu realizace školní ekologické výchovy. Podrobnosti si můžete přečíst zde.

K ocenění jsme získali finanční dotaci 7 500,- Kč, která byla použita k nákupu pomůcek pro výuku přírodopisu.