ÚŘEDNÍ HODINY BĚHEM LETNÍCH PRÁZDNIN

29. 06. – 10. 07. 2020
24. 08. – 31. 08. 2020
vždy od 08:00 do 12:00 hod.

SEZNAMY POMŮCEK PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

Prázdniny sice teprve začaly, ale na nový školní rok je potřeba se připravit v předstihu - a proto pro vás máme již teď připravené seznamy pomůcek - najdete je tady.

PŘIPRAVUJEME NOVÝ ŠKOLNÍ WEB

Během letních prázdnin budeme připravovat nový školní web, takže může docházet k občasným výpadkům - omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

16.04.2020

STÝSKÁ SE VÁM PO ŠKOLE?

Věřte, že škole se po vás stýská taky. Na to, jak je taková prázdná škola smutná, se můžete podívat v krátkém videu tady. Už se všichni moc těšíme, až se zase sejdeme.

FOTOGRAFIE ZE DRUHÉHO POHÁDKOVÉHO UČENÍ

Druhé setkání s Pohádkami v ůterý 10. 03. 2020 bylo pro tento rok, bohužel, i posledním. Ale i tak pro vás máme nějaké ty fotky - prohlédnout si je můžete tady.

12.03.2020

PŘIPOMÍNÁME PORTÁL "VŠEVĚD"

„Vážení rodiče, našeho online VŠEVĚDa už jste možná zaregistrovali. O co jde? Ve škole pro Vás i Vaše děti vyvíjíme systém online testovacích úloh, na kterých si děti mohou ověřovat své vědomosti a také získávat nové. Testové úlohy vznikají v rámci projektu O2 Chytrá škola, kde jsme se stali pilotní školou. Snahou naší i tohoto projektu je učit děti moderněji a vzdělávání více přizpůsobovat současnému životu…“  - celý článek i s fotkami si můžete přečíst zde.

NOVÝ FORMULÁŘ PRO ŽÁDOST O UVOLNĚNÍ ŽÁKA Z VYUČOVÁNÍ

Aktualizovali jsme formulář pro žádost o uvolnění žáka z výuky - najdete ho opět v sekci DŮLEŽITÉ, odkaz ŽÁDOSTI, FORMULÁŘE.

ZÁKAZ VSTUPU DO BUDOVY ŠKOLY S KOLOBĚŽKAMI A KOLY

Z důvodů zajištění bezpečnosti žáků platí ZÁKAZ VSTUPU DO BUDOVY ŠKOLY S KOLOBĚŽKAMI A KOLY a jejich odkládání v šatnách. Zákaz platí pro hlavní vchod i vchod z Kozlovské ulice.

GDPR

Dne 25. 5. 2018 nabývá účinnosti nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR), které nahradí dosavadní právní úpravu, tj. zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Nová právní úprava zavádí institut pověřence. Pověřencem pro naši základní školu je Ing. Renata Lounová.

PŘIPOMÍNÁME UČITELŮM A ŽÁKŮM ADRESU PRO PŘIHLÁŠENÍ K E-MAILU A OFFICE 365

Adresa pro přihlášení ke školní e-mailové schránce a aplikacím OFFICE 365 je login.microsoftonline.com(bez www).

ZPRÁVY V ELEKTRONICKÉ ŽÁKOVSKÉ KNÍŽCE (EŽK)
Připomínáme všem rodičům a žákům, aby pravidelně kontrolovali EŽK, zejména nástěnku Komens -  výchovná poradkyně jejím prostřednictví rozesílá důležité informace pro rodiče i žáky, stejně tak tento systém využívají i třídní učitelky ke kontaktu s Vámi. Dále připomínáme, že Bakaláři (EŽK) mají aplikaci pro mobilní zařízení s OS Android, IOS i Windows Phone - tyto aplikace slouží hlavně jako informační, neposkytují všechny funkce systému a nenahrazují webovou aplikaci - pouze ji doplňují. Najdete je v Google Play, iTunes a Microsoft Store.
Od 01.09.2007 - Školní vzdělávací program (ŠVP)
"S Trávníkem máš pro život zelenou".

JSME ZAPOJENI V PROJEKTECH: