03.12.2019
 

EKOTÝM PŘIPRAVUJE "VÁNOČNÍ CHARITATIVNÍ ČAJOVNU"

"Vážení rodiče, v rámci letošního Vánočního jarmarku 12. 12. 2019 bychom Vás rádi od 16. 00 hodin pozvali na ochutnávku čajů, výrobu čajových směsí a dekorací. Současně bychom Vás rádi oslovili se žádostí o spolupráci při charitativní sbírce porcelánových nebo keramických hrníčků. Pokud máte doma hrníček, který byste nám chtěli věnovat, budeme potěšeni. V rámci akce si budete moci darované hrníčky zapůjčit nejen k pití čaje, ale současně bychom je Vám za drobnou sponzorskou částku rádi věnovali a můžete si jej odnést domů. Možná, že právě Váš darovaný hrníček potěší někoho jiného…" CELÝ TEXT A PODROBNOSTI O AKCI NAJDETE ZDE.
x


 

02.12.2019
 

ZVEME VÁS NA  TRADIČNÍ "VÁNOČNÍ JARMARK"

Dovolujeme si Vás pozvat na náš tradiční Vánoční jarmark, který se bude konat ve čtvrtek 12.12.2019 bude od 16.00 do 18.00 hodin. A tentokrát pro Vás máme i nějaké novinky - podrobnosti najdete na plakátku zde. Těšíme se na Vás!
x
x


 

29.11.2019
 

ŠKOLNÍ DRUŽINA PŘIPRAVUJE TRADIČNÍ ČERTOVSKÉ ODPOLEDNE

 Ve čtvrtek 05.12.2019 se to bude v přízemí školy hemžit čerty a čerticemi - Školní družina připravuje své tradiční "Čertovské odpoledne". Podrobnosti najdete na plakátku zde.
x
x


 

02.11.2019
 

AKTUALIZACE

Školská rada (DOKUMENTY)
x


 

28.10.2019
 

ZÚČASTNILI JSME SE AKCE "DEN ZA OBNOVU LESA"

"V sobotu 19. října jsme se společně s žáky1. a 2. stupně z turistického kroužku a Ekotýmu zúčastnili Dne za obnovu lesa v okolí pevnosti FORT Radíkov. Tuto akci pořádaly Lesy České republiky, s.p. Tento den měl za úkol spojit lidi v úsilí čelit mimořádné kalamitě v našich lesích a společně tento den symbolicky zahájit výsadbu nových lesů, které budou růst po další generace..." - celý text i s fotografiemi z akce najdete zde.
x


 

28.10.2019
 

UČENÍ VENKU NÁS BAVÍ!

"Učení venku nás baví! Vyměnit školní třídu za prostory školní zahrady či parkuje prostě fajn! Shodují se druháčci. " - celý text i s fotografiemi z akce najdete zde.
x


 

20.10.2019
 

ITTC - FOTKY Z PROJEKTOVÉHO SETKÁNÍ VE FINSKU

Čtvrté setkání mezinárodního projektu Erasmus+ "Its Time To Care" (ITTC) se konalo na začátku října v naší partnerské škole ve Finsku. Fotky a všechny podrobnosti o projektu najdete na webu ITTC na adrese www.zstravnik.cz/ittc.
x


 

20.10.2019
 

AKTUALIZACE

aktuální akce školy (FOTOGALERIE)
Výroční zpráva (DOKUMENTY)
Školská rada (DOKUMENTY)
x


 

19.10.2019
 

FOTKY Z "USPÁVÁNÍ ZAHRADY"

Chtěli bychom moc poděkovat všem rodičům za spolupráci a pomoc při "Uspávání školní zahrady" ve čtvrtek 17. 10. 2019. Počasí vyšlo na jedničku a zahrada je díky Vám připravena na zimu. A tady jsou fotky z této akce Školní družiny a Ekotýmu.
x


 

19.10.2019
 

FOTKY Z ADAPTAČNÍHO KURZU PRO ŽÁKY 6. TŘÍD

Adaptační kurz pro žáky 6. tříd je na naší škole dlouholetou tradicí a nejinak tomu bylo i letos - na fotky se můžete podívat tady.
x


 

06.10.2019
 

SBĚR PAPÍRU V ZÁKLADNÍCH A MATEŘSKÝCH ŠKOLÁCH NA ÚZEMÍ MĚSTA PŘEROVA

"Statutární město Přerov ve spolupráci se společností Technické služby města Přerova, s.r.o. realizují projekt: SBĚR PAPÍRU V ZÁKLADNÍCH A MATEŘSKÝCH ŠKOLÁCH NA ÚZEMÍ MĚSTA PŘEROVA Cíl projektu: V letošním roce vyhlašujeme 7. ročník školní soutěže ve sběru tříděného papíru. Hlavním cílem projektu je podnítit veřejnost k třídění odpadu ve městě Přerově. Zapojením dětí základních a mateřských škol bude posíleno povědomí dětí o nutnosti chránit životní prostředí a třídit odpad. Motivací pro děti bude účast školy v soutěži o hodnotné ceny. Průběh akce ve školním roce 2019/2020: - termín vyhlášení 1. října 2019 ( mohou děti nosit papír do sběrných dvorů) - ukončení 7. ročníku 15. 05. 2020 - vyhodnocení soutěže do 29. 05. 2020. Organizace sběru papíru:...."celý text a podrobnosti o organizaci projektu najdete zde.
x


 


01.10.2019

  PROVOZ ŠKOLNÍHO HŘIŠTĚ JE OD 01. 10. 2019 UKONČEN

Upozorňujeme všechny, že provoz školního hřiště je od 01.10.2019 ukončen. Až do znovuzahájení provozu v dubnu 2020 je vstup na hřiště přísně zakázán!


 

03.09.2019
 

FOTOGRAFIE ZE SLAVNOSTNÍHO PŘIVÍTÁNÍ PRVŇÁČKŮ

V pondělí jsme u nás ve škole přivítali naše nové prvňáčky. Doufáme, že se jim jejich první školní den líbil a budou na něj dlouho vzpomínat. Tady jsou fotky - kvůli technickým problémům s fotoaparátem jich, bohužel, není moc.
x

 

 

PŘIPOMÍNÁME UČITELŮM A ŽÁKŮM ADRESU PRO PŘIHLÁŠENÍ K E-MAILU

Adresa pro přihlášení ke školní e-mailové schránce je login.microsoftonline.com (bez www).
x


 


 

NOVÝ FORMULÁŘ PRO ŽÁDOST O UVOLNĚNÍ ŽÁKA Z VYUČOVÁNÍ

Aktualizovali jsme formulář pro žádost o uvolnění žáka z výuky - najdete ho opět v sekci DŮLEŽITÉ, odkaz ŽÁDOSTI, FORMULÁŘE.
x


  

ZÁKAZ VSTUPU DO BUDOVY ŠKOLY S KOLOBĚŽKAMI A KOLY

Z důvodů zajištění bezpečnosti žáků platí ZÁKAZ VSTUPU DO BUDOVY ŠKOLY S KOLOBĚŽKAMI A KOLY a jejich odkládání v šatnách. Zákaz platí pro hlavní vchod i vchod z Kozlovské ulice.


  

GDPR

Dne 25. 5. 2018 nabývá účinnosti nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR), které nahradí dosavadní právní úpravu, tj. zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Nová právní úprava zavádí institut pověřence. Pověřencem pro naši základní školu je Ing. Renata Lounová.


 


  ZPRÁVY V ELEKTRONICKÉ ŽÁKOVSKÉ KNÍŽCE (EŽK)
Připomínáme všem rodičům a žákům, aby pravidelně kontrolovali EŽK, zejména nástěnku Komens -  výchovná poradkyně jejím prostřednictví rozesílá důležité informace pro rodiče i žáky, stejně tak tento systém využívají i třídní učitelky ke kontaktu s Vámi. Dále připomínáme, že Bakaláři (EŽK) mají aplikaci pro mobilní zařízení s OS Android, IOS i Windows Phone - tyto aplikace slouží hlavně jako informační, neposkytují všechny funkce systému a nenahrazují webovou aplikaci - pouze ji doplňují. Najdete je v Google Play, iTunes a Microsoft Store.
Od 01.09.2007 - Školní vzdělávací program (ŠVP)
"S Trávníkem máš pro život zelenou".

 
Aktualizace webu: 03.12.2019 13:09

 JSME ZAPOJENI V PROJEKTECH: