EKOTÝM PŘIPRAVUJE "VÁNOČNÍ CHARITATIVNÍ ČAJOVNU"

"Vážení rodiče, v rámci letošního Vánočního jarmarku 12. 12. 2019 bychom Vás rádi od 16. 00 hodin pozvali na ochutnávku čajů, výrobu čajových směsí a dekorací. Současně bychom Vás rádi oslovili se žádostí o spolupráci při charitativní sbírce porcelánových nebo keramických hrníčků. Pokud máte doma hrníček, který byste nám chtěli věnovat, budeme potěšeni. V rámci akce si budete moci darované hrníčky zapůjčit nejen k pití čaje, ale současně bychom je Vám za drobnou sponzorskou částku rádi věnovali a můžete si jej odnést domů. Možná, že právě Váš darovaný hrníček potěší někoho jiného…" CELÝ TEXT A PODROBNOSTI O AKCI NAJDETE ZDE.

ZVEME VÁS NA  TRADIČNÍ "VÁNOČNÍ JARMARK"

Dovolujeme si Vás pozvat na náš tradiční Vánoční jarmark, který se bude konat ve čtvrtek 12.12.2019 bude od 16.00 do 18.00 hodin. A tentokrát pro Vás máme i nějaké novinky - podrobnosti najdete na plakátku zde. Těšíme se na Vás!

ŠKOLNÍ DRUŽINA PŘIPRAVUJE TRADIČNÍ ČERTOVSKÉ ODPOLEDNE

Ve čtvrtek 05.12.2019 se to bude v přízemí školy hemžit čerty a čerticemi - Školní družina připravuje své tradiční "Čertovské odpoledne". Podrobnosti najdete na plakátku zde.

02.11.2019

AKTUALIZACE

Školská rada (DOKUMENTY)

28.10.2019

ZÚČASTNILI JSME SE AKCE "DEN ZA OBNOVU LESA"

"V sobotu 19. října jsme se společně s žáky1. a 2. stupně z turistického kroužku a Ekotýmu zúčastnili Dne za obnovu lesa v okolí pevnosti FORT Radíkov. Tuto akci pořádaly Lesy České republiky, s.p. Tento den měl za úkol spojit lidi v úsilí čelit mimořádné kalamitě v našich lesích a společně tento den symbolicky zahájit výsadbu nových lesů, které budou růst po další generace..." - celý text i s fotografiemi z akce najdete zde.

28.10.2019

UČENÍ VENKU NÁS BAVÍ!

"Učení venku nás baví! Vyměnit školní třídu za prostory školní zahrady či parkuje prostě fajn! Shodují se druháčci. " - celý text i s fotografiemi z akce najdete zde.

20.10.2019

ITTC - FOTKY Z PROJEKTOVÉHO SETKÁNÍ VE FINSKU

Čtvrté setkání mezinárodního projektu Erasmus+ "Its Time To Care" (ITTC) se konalo na začátku října v naší partnerské škole ve Finsku. Fotky a všechny podrobnosti o projektu najdete na webu ITTC na adrese www.zstravnik.cz/ittc.

20.10.2019

AKTUALIZACE

aktuální akce školy (FOTOGALERIE)
Výroční zpráva (DOKUMENTY)
Školská rada (DOKUMENTY)

19.10.2019

FOTKY Z "USPÁVÁNÍ ZAHRADY"

Chtěli bychom moc poděkovat všem rodičům za spolupráci a pomoc při "Uspávání školní zahrady" ve čtvrtek 17. 10. 2019. Počasí vyšlo na jedničku a zahrada je díky Vám připravena na zimu. A tady jsou fotky z této akce Školní družiny a Ekotýmu.

19.10.2019

FOTKY Z ADAPTAČNÍHO KURZU PRO ŽÁKY 6. TŘÍD

Adaptační kurz pro žáky 6. tříd je na naší škole dlouholetou tradicí a nejinak tomu bylo i letos - na fotky se můžete podívat tady.

06.10.2019

SBĚR PAPÍRU V ZÁKLADNÍCH A MATEŘSKÝCH ŠKOLÁCH NA ÚZEMÍ MĚSTA PŘEROVA

"Statutární město Přerov ve spolupráci se společností Technické služby města Přerova, s.r.o. realizují projekt: SBĚR PAPÍRU V ZÁKLADNÍCH A MATEŘSKÝCH ŠKOLÁCH NA ÚZEMÍ MĚSTA PŘEROVA Cíl projektu: V letošním roce vyhlašujeme 7. ročník školní soutěže ve sběru tříděného papíru. Hlavním cílem projektu je podnítit veřejnost k třídění odpadu ve městě Přerově. Zapojením dětí základních a mateřských škol bude posíleno povědomí dětí o nutnosti chránit životní prostředí a třídit odpad. Motivací pro děti bude účast školy v soutěži o hodnotné ceny. Průběh akce ve školním roce 2019/2020: - termín vyhlášení 1. října 2019 ( mohou děti nosit papír do sběrných dvorů) - ukončení 7. ročníku 15. 05. 2020 - vyhodnocení soutěže do 29. 05. 2020. Organizace sběru papíru:...."celý text a podrobnosti o organizaci projektu najdete zde.

PROVOZ ŠKOLNÍHO HŘIŠTĚ JE OD 01. 10. 2019 UKONČEN

Upozorňujeme všechny, že provoz školního hřiště je od 01.10.2019 ukončen. Až do znovuzahájení provozu v dubnu 2020 je vstup na hřiště přísně zakázán!

FOTOGRAFIE ZE SLAVNOSTNÍHO PŘIVÍTÁNÍ PRVŇÁČKŮ

V pondělí jsme u nás ve škole přivítali naše nové prvňáčky. Doufáme, že se jim jejich první školní den líbil a budou na něj dlouho vzpomínat. Tady jsou fotky - kvůli technickým problémům s fotoaparátem jich, bohužel, není moc.

PŘIPOMÍNÁME UČITELŮM A ŽÁKŮM ADRESU PRO PŘIHLÁŠENÍ K E-MAILU

Adresa pro přihlášení ke školní e-mailové schránce je login.microsoftonline.com (bez www).

NOVÝ FORMULÁŘ PRO ŽÁDOST O UVOLNĚNÍ ŽÁKA Z VYUČOVÁNÍ

Aktualizovali jsme formulář pro žádost o uvolnění žáka z výuky - najdete ho opět v sekci DŮLEŽITÉ, odkaz ŽÁDOSTI, FORMULÁŘE.

ZÁKAZ VSTUPU DO BUDOVY ŠKOLY S KOLOBĚŽKAMI A KOLY

Z důvodů zajištění bezpečnosti žáků platí ZÁKAZ VSTUPU DO BUDOVY ŠKOLY S KOLOBĚŽKAMI A KOLY a jejich odkládání v šatnách. Zákaz platí pro hlavní vchod i vchod z Kozlovské ulice.

GDPR

Dne 25. 5. 2018 nabývá účinnosti nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR), které nahradí dosavadní právní úpravu, tj. zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Nová právní úprava zavádí institut pověřence. Pověřencem pro naši základní školu je Ing. Renata Lounová.

ZPRÁVY V ELEKTRONICKÉ ŽÁKOVSKÉ KNÍŽCE (EŽK)
Připomínáme všem rodičům a žákům, aby pravidelně kontrolovali EŽK, zejména nástěnku Komens -  výchovná poradkyně jejím prostřednictví rozesílá důležité informace pro rodiče i žáky, stejně tak tento systém využívají i třídní učitelky ke kontaktu s Vámi. Dále připomínáme, že Bakaláři (EŽK) mají aplikaci pro mobilní zařízení s OS Android, IOS i Windows Phone - tyto aplikace slouží hlavně jako informační, neposkytují všechny funkce systému a nenahrazují webovou aplikaci - pouze ji doplňují. Najdete je v Google Play, iTunes a Microsoft Store.
Od 01.09.2007 - Školní vzdělávací program (ŠVP)
"S Trávníkem máš pro život zelenou".

Aktualizace webu: 03.12.2019 13:09

JSME ZAPOJENI V PROJEKTECH: