INFORMACE PRO ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE ŽÁKŮ, KTEŘÍ JSOU PŘIHLÁŠENI OD 25.5.2020 K OSOBNÍ ÚČASTI VE ŠKOLE

• Škola bude každý den otevřena od 07.40 hodin.

• První den bude na přihlášené žáky čekat paní učitelka před školou:
                         - na žáky prvního až třetího ročníku a celé 4.B a 4.D před hlavním vchodem
                         - na žáky 4.A, 4.C a pátého ročníku před vchodem z Kozlovské ulice.

• Žáci musí odevzdat čestné prohlášení (zde) s podpisem zákonného zástupce před vstupem do budovy školy
    (jinak nemohou být vpuštěni).

• Při vstupu do budovy školy bude vždy prováděna dezinfekce rukou.

• Dopolední aktivity probíhají v prvním až čtvrtém ročníku do 12.00 hodin (první až třetí ročníky se v této době
    i odstravují, čtvrté ročníky jdou na oběd ve 12.00 hodin).

• Dopolední aktivity v pátém ročníku jsou do 12.20 hodin a pak odchází žáci na oběd.

• Odpolední aktivity jsou zajištěny pro přihlášené žáky prvních až třetích ročníků do 16.00 hodin a probíhají
    v kmenové třídě (popřípadě ve venkovních prostorách školy).

• Prosíme všechny, kteří budou žáky vyzvedávat, aby nevstupovali do budovy školy a pro vyzvedávání použili venkovní zvonek a řídili se informacemi na panelu.

• Budťe prosím trpěliví při vyzvedávání svých dětí a dodržujte bezpečnostní pokyny.

• Žáci budou mít vždy přezůvky, čip, dvě roušky v sáčku, svačinu, dostatek pití (škola nezajišťuje pitný režim)
    a další pomůcky dle pokynů vyučujících.

• Prosíme zákonné zástupce, aby vzhledem k bezpečnosti svých dětí, informovali školu v případě, že se jejich dítě výuky v daný den nebude účastnit.

• Po celou dobu platí školní řád a bezpečnostní pravidla (zde).