PŘIPRAVUJEME XIX. PLES ŠKOLY

Milí rodiče,

vážíme si vaší přízně a důvěry, kterou nám věnujete. Jako projev poděkování bychom vás chtěli srdečně pozvat na již XIX. školní ples, který připravujeme
na 29. 03.2019 v Klubu TEPLO Přerov. K tanci i poslechu pro vás bude od 20 hodin hrát oblíbená skupina JEN TAK 2. O občerstvení se postarají kuchaři z Osečanky a o obsluhu studenti SŠGS Šířava.

Rádi bychom navázali na velmi zdařilý školní ples konaný v loňském roce v Městském domě. Očekáváme vaši hojnou účast. V průběhu večera můžete zhlédnout taneční vystoupení a ukázky Pohybového studia Žaneta.

Prodej vstupenek bude zahájen 17. 01. 2019 (den třídních schůzek) od 15.40 do 17.30 hodin v hale školy. Cena vstupenky je 150 Kč. Další termíny prodeje najdete na dveřích v hale školy.

Pokud se z nějakých důvodů nechcete nebo nemůžete zúčastnit, prosíme vás o podporu zakoupením sponzorské vstupenky  50Kč/ks  u třídního učitele popř. sponzorský dárek, který bude na večírku zařazen do tomboly.

V případě potřeby dalších informací kontaktujte p.uč. Logajovou (logajova@zstravnik.cz).

Těšíme se na vaši účast a děkujeme za podporu akce.

Za výbor SPŠ – předseda Igor Kraicz