VÝUKA INFORMATIKY NA 1. STUPNI

Se začátkem školního roku začala v naší škole opět výuka informatiky. Stejně jako v minulých letech i letos nabízíme dětem rozšířenou výuku informatiky, kterou zařazujeme už od čtvrtého ročníku. Díky spolupráci s vědecko-výzkumnou laboratoří Centra prevence rizikové virtuální komunikace Univerzity Palackého v Olomouci se děti letos ale mohou těšit na spoustu novinek. Čeká je práce s tablety, programování různých druhů robotů i ukázky moderních technologických trendů – např. Google Glasses, brýle na virtuální realitu, práce s virtuální laserovou klávesnicí, promítání hologramů a mnoho dalšího. Kromě toho se samozřejmě budeme zabývat také bezpečným a efektivním používáním technologií.

Na fotografiích se můžete přesvědčit, že první hodiny děti velmi zaujaly a že se počítačům chtějí věnovat opravdu detailně a do hloubky.