BESEDA "DÍTĚ V KYBERPROSTORU"

Vážení rodiče,

rádi bychom Vám poděkovali za Vaši účast na besedě Dítě v kyberprostoru. Velmi mile nás překvapila, protože si uvědomujeme, že i Váš čas je drahý. O to víc si vážíme toho, kolik Vás dorazilo. Zároveň bychom Vás touto cestou rádi požádali
o krátkou odezvu, neboť v příštím roce plánujeme pokračování a na základě Vaší zpětné vazby bychom si mimo jiné udělali představu o tom, zda o uspořádání další akce máte zájem. Komentáře prosím adresujete na email krejci@zstravnik.cz.
Předem Vám děkujeme.

V prevenci různých nástrah kyberprostoru ale samozřejmě nezapomínáme ani na Vaše děti. V letošním roce jsme z projektu O2 Chytrá škola, díky kterému jsme uskutečnili i besedu pro Vás, zrealizovali besedy pro sedmáky a do konce školního roku ještě plánujeme uspořádat praktické workshopy pro čtvrťáky. Více o našich aktivitách z projektu O2 Chytrá škola si můžete přečíst na našem projektovém webu.

(ilustrační foto)