ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT - PROJEKT "ABECEDA PENĚZ"

Náš žákovský parlament se zapojil do projektu České spořitelny Abeceda peněz, který má za cíl naučit děti hospodařit s penězi. A co to všechno obnášelo? Podívali jsme se do banky, kde se nám věnovali dospělí zaměstnanci a vysvětlili nám, jak to tam chodí. Taky nám umožnili si i nějaké peníze vydělat prodejem vlastních výrobků a dokonce nám půjčili i vstupní kapitál na jejich výrobu. Celý projekt vyvrcholil ve středu 05. 06. 2019, kdy uspořádal náš žákovský parlament před spořitelnou prodejní jarmark. Předcházelo mu několik odpolední, při kterých jsme výrobky vyráběli a chystali. Prodávali jsme různé dobroty, přívěsky na klíče, stromky štěstí, nejrůznější podtácky, náramky i náušnice, svíčky, svícny, zápichy, záložky, ozdobné magnetky či brože a dokonce i lapače snů.

Děkujeme zaměstnancům České spořitelny, že nám umožnili se do projektu zapojit a zároveň patří velké díky všem, kteří si od nás jakýkoliv výrobek koupili a přispěli tak do naší kasičky.

(Ó)Travňáci