ZÍSKALI JSME OCENĚNÍ "PEČEŤ KVALITY ERASMUS+ 2016"

Naše škola získala v rámci ČR významné ocenění PEČEŤ KVALITY Erasmus+ školní vzdělávání 2016 za realizaci projektu "It´s Time to Help!".

Projekt navázal na naši dlouhodobou práci v mezinárodním programu„ Ekoškola.“ Propojil napříč Evropou 6 aktivních Ekoškol. Do realizace projektu se v naší škole zapojil projektový tým učitelů a členů Ekotýmu. Naše dvouletá intenzivní práce byla završena úspěchem v soutěži projektů, do které se mohly zapojit školy, které v letech 2014-16 realizovaly projekty strategického partnerství v rámci evropského programu Erasmus+ školní vzdělávání. Celkem bylo podáno 1 600 žádostí a schváleno k realizaci 468 projektů.

Pečeť kvality Erasmus+ byla letos předávána poprvé a v naší kategorii KA2 - Strategické partnerství ji získaly pouze dva projekty.

Hlavními kritérii pro udělení této ceny jsou relevance projektu, kvalita koncepce a realizace projektu, kvalita projektového týmu, nastavení spolupráce a dopad a šíření výsledků projektu.

Jsme na toto ocenění velmi hrdí a věříme, že naše zkušenosti a výstupy projektu budou využívat také další školy a partneři ke zkvalitnění výuky angličtiny a přírodních věd.

Web projektu najdete zde.

Reportáž Přerovských aktualit ze dne 19.10.2016 najdete tady (začátek reportáže je přibližně v čase 5:32).